Osobní údaje
Žádost můžete dokončit elektronicky, nebo k Vám pošleme kurýra, který vše vyřídí, případně můžete vše vyřídit na pobočce.
Vyberte si pobočku, na které Vám bude sjednána schůzka s poradcem pro dokončení žádosti.
Tento údaj potřebujeme ke sjednání schůzky s kurýrem nebo na pobočce.
Váš titul
Zadejte prosím Vaše jméno včetně háčků a čárek. Např.: Tomáš
Zadejte prosím Vaše příjmení včetně háčků a čárek. Např.: Novák
Zadejte prosím Vaše telefonní číslo, na kterém Vás budeme kontaktovat. Např.: 745123456
Zadejte prosím Vaši e-mailovou adresu, na které Vás budeme v případě potřeby kontaktovat a na kterou Vám můžeme zaslat případné dokumenty. Např.: tomas.novak@priklad.cz
Vyplňte prosím město, kde jste se narodil(a).
Zadejte prosím Vaše rodné číslo s lomítkem. Např.: 123456/1234
Zadejte prosím číslo Vašeho občanského průkazu. Např.: 123456789. Spolu s rodným číslem slouží jako identifikátor Vaší žádosti.
Vyplňte prosím datum, do kdy je platný Váš občanský průkaz.
Tento údaj je třeba uvést pro ověření v případě volby kurýrem nebo na pobočce.
Tento údaj slouží pro Vaší identifikaci při kontaktu s mLinkou. Jako rodné příjmení matky nemusíte uvádět skutečné příjmení. Je však nutné toto pole vyplnit (použijte minimálně 3 libovolná písmena nebo jakékoliv příjmení) a musíte si zapamatovat zadané údaje pro Vaši případnou identifikaci s mLinkou.
Vyberte prosím Vaší současnou primární banku.
Trvalé bydliště
Zadejte prosím ulici. Např.: Dlouhá
Zadejte prosím číslo popisné. Např.: 71
Zadejte prosím město. Např.: Humpolec
Zadejte prosím PSČ. Např.: 35002
Vyplňte ulici. Př.: Solnohradská
Vyplňte číslo popisné. Př.: 34
Vyplňte město. Př.: Pelhřimov
Vyplňte PSČ. Př.: 35002
Dodatečné informace
Jedná se o povinný údaj dle § 9, odst. 2 písm. a) zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu.
Vyplňte prosím HLAVNÍ zdroj vašich příjmů. Jedná se o: 1. Povinný údaj pro vykazování ekonomického sektoru podle ESA95. Banky a pobočky zahraničních bank jsou na základě § 41 odst. 2 a 3 zákona č. 6/1993 Sb., o České národní bance povinné předkládat stanovené informace a podklady do ČNB (přesný obsah a forma je zveřejněná ve Věstníku ČNB). 2. Povinný údaj dle § 9, odst. 2 písm. d) zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu.
Zadejte prosím Vaše číslo účtu ve formátu: předčíslí účtu - číslo účtu / kód banky. Pokud Váš účet neobsahuje předčíslí, kolonku předčíslí účtu nevyplňujte. Např.: 19-2000145399/0800
Přicházíte na základě doporučení nebo s unikátním kódem? Pokud ano, zadejte telefonní číslo doporučující osoby nebo kód.
Platební karta k Vašemu novému účtu mKonto
Dokončení žádosti